1. Esileht
  2. Hüdrosool
  3. Vesimündi hüdrosool 50 ml

Vesimündi hüdrosool 50 ml

Vesimündi hüdrosool on hea meele ja seedimise rahustamiseks. Piparmündist natukene kangem, kuigi mõlemad lõhnavad ühtemoodi värskelt.

Vesimündi hüdrosooli kasutatakse välispidiselt valusatele ja ületöötanud lihastele. Tema seespidine toime on seotud seedimisele kaasa aitamise ja isu tõstmisega. Soe kompress palavikust tingitud peavalude puhul töötab ga kiiresti ja tõstab ka meeleolu oma aroomiteraapilise efektiga. Sobib pihustada valutavale kurgule või halvast hingeõhust vabanemiseks. Vähendab kuuma ilma ja kuumahoogude mõju. Pihustades salongi ergutab pika autosõidu ajal. Aitab pika tööpäeva järel jalavannile lisatuna stimuleerida vereringet ja turgutada väsinud jalgu. Leevendab menstruatsioonija jalgade krampe. Kui süda kipub pahaks minema võib pihustada otse suhu ning südame ja kaela piirkonda. Imeline naha toniseerija ja elavdaja. Sobib kasutada lahjendatult auruna hingamiseks külmetuse korral. Energeetilise ruumi puhastaja, uue lubaja. 

Kasutamine

Hüdrosool sobib hästi keha ja näonaha niisutamiseks – pihusta 20 cm kauguselt otse puhtale nahale. Naha toniseerimisel kasuta enne nahaga sobiva baasõli peale kandmist. Sobib suurepäraselt savimaskis vee asemel. Naha puhastamiseks kanna vatitupsule ja eemalda õrnalt mustus. Pihusta hüdrosooli värskelt pestud juustele, see teeb juuksed kergelt kammitavaks ja toidab peanahka. Rahustab ärritunud nahka. Hüdrosooliga võid puhastada ka ruumiõhku ja luua sobiva energeetika enda ümber. Teraapiliseks toimeks väga hea lisada vanniveele või auruvannile.

Koostis: 100% puhas destillaat.

Säilitamine: Hoida otsese päikesevalguse eest kaitstult ja võimalikult ühtlasel temperatuuril.

Humi Still hüdrosoolid on algusest lõpuni valmistatud Saaremaal.

Saadaval stuudios kohapeal.

Hind

14.40 

Laost otsas

Laost otsas