Meie lugu

Linnataru on koolitus- ja kompetentsikeskus, miniatuurne katseköök-stuudio ning mõtteviis, mille fookuses on jätkusuutlik ja teadlik toimimine linnaruumis ning elus laiemalt.

Linnataru koondab sügava loodustunnetusega loojaid, kes inspireerivad oma teadmiste ja kogemustega. Oma tegevusega toetame suunamuutust tarbimiselt rohkem loomisele ja isetegemisele, kandes samal ajal head hoolt nii iseenda kui keskkonna eest.

Oleme nagu võilill –  kui see ilusasti õitseb, lendavad selle seemned kõikjale. Ja igas seemnes peitub võimsa taime potentsiaal.

Miks me seda teeme?

Teeme seda selleks, et toetada kasvu ja arengut, inspireerida ja muutusi ellu kutsuda. Olles elurõõmus parim versioon endast, moodustame koos tervema ja elujõulisema ühiskonna.

Kerttu Sarapuu

Olen Linnataru looja ja ellukutsuja. Oma senises elus olen valdavalt tegelenud õigusnõustamisega ja sisukirjutamisega ning panustanud erinevates vabaühendustes – korraldanud koolitusi, konverentse ja vedanud muid erisündmusi ja -projekte. Täna toetan aktiivselt permakultuuri edendamist Eestis. Enesetäiendust olen saanud Maaülikoolis maaettevõtluse erialal ja Gaia Akadeemias kogukonna ja jätkusuutliku toimimise vallas (rahvusvaheline Ecovillage Design Education programm). Lisaks herbaatika ja holistilise ettevõtluse-alased õpingud Herbaatika Koolis, taimeravi kursus Alar Krautmani Terviseakadeemias ja mitmed välismaised online-kursused. Armastan koostöös maaga toimetada, looduses matkata ja seljakott seljas maailmas ringi reisida. Mind lummavad metsikud taimed – mida sügavamale vaatad, seda põnevamaks maailm läheb ja see pakub tohutut sügavat rahulolu ja rõõmu. Pean oluliseks koostööd loodusega igas elu valdkonnas, sest kõik vastused ja juhised on meie jaoks looduses olemas ning soovin seda kogemust teistelegi edasi jagada ja inspireerida päris elu elama.