1. Esileht
  2. Kosmeetika
  3. Melissi hüdrosool 50 ml

Melissi hüdrosool 50 ml

Melissi hüdrsooli meeleolu tõstvad herbaalsed ja sidrunised lõhnanoodid viivad su meeled kohta, kus tunned end mugavalt ja rahunenuna. Imeline kõikidele nahatüüpidele. Sobib ka vananeva naha hoolduseks. Palavikust tingitud peavalu korral tee sooja kompressi otsaesisele. Algava herpese korral pihusta iga natukese aja tagant huuli. Sobib aknega kimpus nahale.

Vii end melissi hüdrosooliga uinumiseks sobivasse seisundisse lisades hüdrosooli soojale jalavannile või pihustades oma auravälja.

Kasutamine

Hüdrosool sobib hästi keha ja näonaha niisutamiseks – pihusta 20 cm kauguselt otse puhtale nahale. Naha toniseerimisel kasuta enne nahaga sobiva baasõli peale kandmist. Sobib suurepäraselt savimaskis vee asemel. Naha puhastamiseks kanna vatitupsule ja eemalda õrnalt mustus. Pihusta hüdrosooli värskelt pestud juustele, see teeb juuksed kergelt kammitavaks ja toidab peanahka. Rahustab ärritunud nahka. Hüdrosooliga võid puhastada ka ruumiõhku ja luua sobiva energeetika enda ümber. Teraapiliseks toimeks väga hea lisada vanniveele või auruvannile.

Koostis: 100% puhas destillaat.

Säilitamine: Hoida otsese päikesevalguse eest kaitstult ja võimalikult ühtlasel temperatuuril.

Humi Still hüdrosoolid on algusest lõpuni valmistatud Saaremaal.

Saadaval stuudios kohapeal.

Hind

14.40 

Laost otsas

Laost otsas