See kooskäimine, -õppimine ja katsetamine on mõeldud nii algajatele huvilistele kui ka juba permakultuuriga eksperimenteerijatele. Igal kohtumisel on oma alateema ning samm-sammult avame ja avastame kõik permakultuuri 12 põhimõtet võimalikult mitme nurga alt.
Järgmine kohtumine:
Neljapäeval, 22. veebruaril, kell 17:30
Näiteks kas teadsid, et permakultuuri tööriistad võimaldavad sul jätkusuutlikult ja ümbritseva keskkonnaga kooskõlas disainida nii maastikku, aeda, toidukasvatust, kodumajapidamist, üksikut projekti või ettevõtmist, aga ka igapäevast elustiili?
Hetkel on Permakultuuri Klubi fookuses KOMPOSTIMINE JA TOITAINERINGLUS:
– milleks ja kuidas kompostida, erinevad meetodid
– kuidas kompostida linnaruumis, kust alustada
– aia- versus toidujäätmed, mis sobib ja mis ei sobi
– levinud probleemid kompostimisega
– toitaineringluse põhitõed jm
Räägime lühidalt ka sellest, et on aeg hakata seemneid sortima ja sättima.
Klubi eestvedaja JAANA NÕU on permakultuuri praktik ja entusiast, Eesti Permakultuuriühinge aktiivne liige, panustades ühingu sündmuste ja koolituste toimumisse ning infomaterjalide loomisesse. Samuti jagab Jaana oma teadmisi Tallinna linnaaianduse liikumises ja on Tallinna Waldorfkoolis mesinik. Ta on läbinud mitmeid permakultuurialaseid koolitusi, sealhulgas diplomiõppe nii Eestis kui välismaal. Hetkel on tal käsil PDC (permaculture design course) ja õpetajate kursus Morag Gambeli ja Permaculture Education Instituudi veebikursusel.
Tasu on 35€, mis sisaldab suupistet ja teed.
Vajalikud materjalid on kohapeal olemas.