Tere, Permakultuuri Klubi!

Linnataru kutsub novembris kokku Permakultuuri Klubi. See igakuine kooskäimine, -õppimine ja katsetamine on mõeldud nii algajatele huvilistele kui ka juba permakultuuriga eksperimenteerijatele. Igal kohtumisel on oma alateema ning samm-sammult avame ja avastame kõik permakultuuri kaksteist põhimõtet võimalikult mitme nurga alt.
Näiteks kas teadsid, et permakultuuri tööriistad võimaldavad sul jätkusuutlikult ja ümbritseva keskkonnaga kooskõlas disainida nii maastikku, aeda, toidukasvatust, kodumajapidamist, üksikut projekti või ettevõtmist, aga ka igapäevast elustiili?

Terraariumi kujundamine

Esimesel kohtumisel, siis kui aed puhkab mõnusa lumevaiba all, mudeldame miniatuurse ökosüsteemi. Kujundame pudeliaia ehk terraariumi. Sinna juurde jagame teadmisi terraariumite ajaloost, vee- ja toitaineringlusest, elusast ja eluta loodusest, taimedest ja kuidas me selle koosluse osa oleme.

Klubi eestvedaja Jaana Nõu

.. on permakultuuri praktik ja entusiast, Eesti Permakultuuriühinge aktiivne liige, panustades ühingu sündmuste ja koolituste toimumisse ning infomaterjalide loomisesse. Samuti jagab Jaana oma teadmisi Tallinna linnaaianduse liikumises ja on Tallinna Waldorfkoolis mesinik. Ta on läbinud mitmeid permakultuurialaseid koolitusi, sealhulgas diplomiõppe nii Eestis kui välismaal. Hetkel on tal käsil PDC (permaculture design course) ja õpetajate kursus Morag Gambeli ja Permaculture Education Instituudi veebikursusel.
Täpsem info ja registreerimine: info@linnataru.ee