Avatud stuudiote päev

7. aprillil kell 12-17 toimub Põhjala tehases Avatud stuudiote päev. Ühtlasi tähistatakse Põhjala kummitehase 100-ndat aastapäeva. Kopli poolsaare lõpus asuvas Põhjala tehases on end sisse seadnud juba üle 100 asuka — kunstniku, disaineri ja käsitöölise. Vaid mõned korrad aastas avavad nad koos oma uksed, et tutvustada huvilistele oma loomingut ja stuudiot. Sel päeval on hea võimalus külastada ligi 20 erinevat loomingulist stuudiot, tutvuda lähemalt nende tegemistega, osaleda põnevates töötubades ja soetada soodsalt autoriloomingut.

Linnataru stuudio uksed Ankru 8 majas on samuti kõigile huvilistele terve päeva avatud – tutvustame külalistele lähemalt oma taimekööki, mille märksõnaks on PUNGAD ning põnevaid heaolu ja tervist toetavaid isetegemise töötube ja sündmusi, mis meil kevadkuudel plaanis.

Kevad on uuenemise, noorenemise, loomise ja kasvu aeg, mille suurepäraseks võrdpildiks looduses on tärkavad ja pakatavad pungad. Meil on ilus tava erinevaid pungades oksi kaunistuseks tuppa tuua, aga kas oled neid proovinud ka muul moel kasutada? Tervitame teid erinevate kevadiste pungadega, mida mitmel moel keha turgutamiseks kasutada saab – näiteks tinktuurina, tõmmisena või hoopis värskelt põske pistes. Iga pung kannab kontsentreeritult kogu taime potensiaali ja väge. Taimeravis tuntakse pungade kasutamist ühise nimetaja gemmoteraapia all.
Meie juures on end sisse seadnud ka väike pop-up müügiriiul naturaalsete Saaremaalt pärit Humi Still taimetoodetega. Ja nagu ikka, kostitame oma külalisi maitsvate suupistete ja taimeteega. Tulge meile Põhjalasse külla!